Obsługa Klienta

Bezproblemowe Zwroty

Rozważacie Państwo zwrot zakupionego towaru?

Pewność zakupów dzięki naszej 30 dniowej polityce zwrotu

W Fastor.pl rozumiemy ,że potrzebuja Państwo zapewnienia o możliwości zmiany zdania po otrzymaniu towaru i zwrotu pieniędzy. Aby zapewnić święty spokój, mamy 30 dni na zwrot towaru, dlatego mogą Państwo bez presji czasu zrealizować zwrot. Przygotowaliśmy szereg wskazówek poniżej.

Jak zwrócić produkty za jedyne 12,45 zł?

Jednym ze sposobów na zwrot towaru jest skorzystanie z serwisu furgonetka.pl gdzie po rejestracji otrzymują Państwo możliwość wysyłki paczki 10 kg już od 12,45 zł kurierem UPS, dostarczając produkt do UPS access point (punkt nadania przesyłek UPS).

Zwrot Krok po Kroku

W pierwszej kolejności aby zwrócić towar prosimy o załączenie wypełnionego wniosku zwrotu dostępny tutaj do pobrania. POBIERZ WNIOSEK ZWROTU .

Następnie nadanie paczki np. za pośrednictwem serwisu furgonetka.pl na poniższe dane:

Departament Zwrotów
Fastor.pl | Perfekt Paweł Berlik
ul. Polna 6, 46-053 Suchy Bór

 

Po otrzymaniu i sprawdzeniu produktu przez nasz dział serwisowy zwrot zostanie automatycznie przetworzony i wydany. Pamiętaj, że w zależności od banku zwrot środków na konto może potrwać do 7 dni roboczych.

Uszkodzone lub Wadliwe produkty

Jeśli przedmioty dotrą uszkodzone lub wadliwe, skontaktuj się z nami przed zwrotem przedmiotu (ów). Nie jesteśmy w stanie zwrócić kosztów zwrotu, jeśli są one zorganizowane poza tym procesem. Należy to zgłosić w ciągu 7 dni od dostawy lub w okresie gwarancyjnym, jeśli produkt wykaże usterkę.